Магістральна мережа Укренерго готова передавати зимові обсяги електроенергії

Магістральна мережа Укренерго готова передавати зимові обсяги електроенергії

Вонибули однією з найбільш постраждалих ланок енергосистеми після минулогічних атак рф

Магістральна мережа Укренерго готова передавати зимові обсяги електроенергії. Наразі компанія працює над збільшенням резервних можливостей мережі, добудовою інженерного захисту та відпрацюванням різних сценаріїв реагування на ймовірні обстріли енергетичної інфраструктури росією.

Про це повідомив голова правління НЕК  «Укренерго» Володимир Кудрицький на зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес-Асоціації (EBA). 

Кудрицький пояснив, що магістральні мережі були однією з найбільш постраждалих ланок енергосистеми після минулогічної ракетно-дронової кампанії рф.

«Залучені Укренерго майже 1 млрд доларів міжнародної допомоги дали можливість компанії провести ремонти і замовити необхідне обладнання», -йдеться у повідомленні.
 
Дещо інша ситуація з постраждалими електростанціями – керівник «Укренерго» нагадав, що всі великі ТЕС і ГЕС були пошкоджені російським терором проти цивільної інфраструктури. Деякі обʼєкти генерації потребують важких і тривалих ремонтів, але «Укренерго»  сподівається, що план Міненерго щодо ремонтів на електростанціях буде виконаний до початку опалювального сезону.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло