Челендж з Reactor Monitor: Шукають інноваційні розробки сфері оптики та фотоніки
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Шукають інноваційні розробки сфері оптики та фотоніки

Команди з кращими рішеннями поїдуть пітчити у Сан-Франциско

Челендж з Reactor Monitor: Шукають інноваційні розробки сфері оптики та фотоніки
Фото: spie.org

SPIE (www.spie.org) – це міжнародна спільнота фахівців у сфері оптики та фотоніки. Вона об’єднує інженерів, науковців, студентів і бізнесменів для з усього світу промоції наукових досягнень та новітніх технологій, заснованих на явищі світла. Товариство, засноване у 1955 році, є провідною організацією у своїй галузі. SPIE регулярно влаштовує конференції та виставки, збирає у своїй цифровій бібліотеці наукові статті, книги та журнали, присвячені дослідженням та інноваціям, пов’язаним зі світлом. Досвідчені фахівці знаходять тут коло однодумців, а початківці  – можливості для навчання і зростання.Тільки в останні п’ять років SPIE інвестувала понад $22 мільйони у розвиток міжнародної спільноти у вигляді стипендій, освітніх можливостей, грантів тощо.

Одним з напрямків підтримки талантів є конкурс стартапів – SPIE Startup Challenge. Він проходить щороку, а його фінал та оголошення результатів відбуваються під час Photonics West – найбільшій щорічної події у галузі оптики та фотоніки.

SPIE Startup Challenge

Ключова індустрія: Optics & Photonics.

Опис: SPIE оголошує набір заявок на цьогорічний пітч-конкурс для інноваційних команд, які мають розробки, технології або програмне забезпечення у галузі оптики та фотоніки. Це шанс для команд, які тільки починають свій шлях, продемонструвати свою інноваційність, працелюбство і винахідливість.

Заявки приймаються у двох категоріях:

  • Охорона здоров'я, у тому числі із застосуванням технологій змішаної реальності.
  • DeepTech – наукові або інженерні інновації (програми і додатки в цій категорії не розглядаються).

Учасники конкурсу подають заявки та відеопрезентації, на основі яких судді оберуть фіналістів. До суддівської колегії входять досвідчені підприємці, інвестори та експерти з розвитку бізнесу. Обрані команди будуть запрошені на живі пітч-раунди, які відбудуться на Photonics West 2024, що пройде 30 січня – 1 лютого 2024 року в Сан-Франциско (Каліфорнія, США).

Дедлайн: 16 жовтня 2023 року.

Переваги для команд: Усі учасники отримають експертний відгук про свою технологію та бізнес-модель від лідерів галузі фотоніки. Серед команд, що пройшли у фінал, на основі пітчів будуть визначені три переможці, які отримають грошові призи:
1 місце – $10 000,
2 місце – $5 000,
3 місце – $2 500.

Як взяти участь: Форма заявки розміщена на сайті SPIE. Щоб отримати доступ до неї, потрібно зареєструватися на сайті (і автоматично – у спільноті). Організатори попереджають, що заявка велика, докладна і потребує багато часу на заповнення. Неповні заявки оцінюватися не будуть. Не забудьте додати відеопрезентацію.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло