США і союзники по G7 очікують, що війна в Україні затягнеться на 6-7 років

США і союзники по G7 очікують, що війна в Україні затягнеться на 6-7 років

Вони враховують витрати на підтримку України при плануванні бюджетів

This text is also available in English
США і союзники по G7 очікують, що війна в Україні затягнеться на 6-7 років
фото DR

США та їхні союзники з G7 («Великої сімки») вважають, що війна в Україні може затягтися на 6-7 років, і враховують цей сценарій при плануванні витрат, пише Bloomberg.

Високопосадовець однієї з європейських країн G7 заявив, що це набагато довше, ніж припускали багато офіційних осіб раніше цього року, але повільний прогрес у контрнаступі України змінив очікування.

За його словами, тепер союзникам необхідно спланувати фінансове забезпечення, щоб продовжувати підтримувати Київ упродовж такого тривалого конфлікту.

Лідери G7, включаючи президента США Джо Байдена, озвучили свій прогноз на Генеральній Асамблеї ООН, яка розпочалася у Нью-Йорку 16 вересня. Представники країн «Великої сімки» кулуарно обговорили питання у понеділок і погодилися з тим, що війна, швидше за все, триватиме у середньостроковій чи довгостроковій перспективі, повідомив представник Держдепартаменту США.

При цьому Байден публічно підтвердив, що США, їхні союзники і партнери «підтримуватимуть і надалі хоробрий народ України, який захищає свій суверенітет, територіальну цілісність і свободу».

Напередодні голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що для повної перемоги України буде потрібно «дуже багато часу». За його словами, домогтися звільнення окупованих територій у ході нинішнього контрнаступу не вийде, оскільки в цій частині країни «більш як 200 000 російських солдатів».

Готуватися до тривалого конфлікту порадив і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Він зазначив, що всі хотіли б швидкого миру, але якщо Україна перестане воювати просто зараз, її існуванню «прийде кінець».

Довгу війну прогнозують і у Німеччині. Генерал-майор Бундесверу, голова ситуаційного центру по Україні в Міноборони ФРН Крістіан Фройдінг заявив, що на закінчення бойових дій слід чекати не раніше 2032 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло