Енергетики повернули енергоблок однієї з ТЕС потужністю 220 МВт до енергосистеми – ДТЕК
Фахівці виконали 79% запланованих робіт

Енергетики повернули ще один енергоблок однієї з ТЕС до енергосистеми після планового ремонту. Зазначається, що він додав 220 МВт генерації.
Про це повідомила пресслужба ДТЕК.
Окрім цього наголошується, що фахівцям вдалося виконати 79% від запланованих робіт. Водночас підготовка до опалювального сезону триває.
У компанії уточнюють, що загальна потужність трьох енергоблоків, які вдалося відремонтувати у вересні, становить до 570 МВт.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що енергетики повернули світло для 38 000 абонентів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].