Офіс Генпрокурора проводить обшуки в «Укренерго»

Офіс Генпрокурора проводить обшуки в «Укренерго»

Правоохоронців цікавлять контракти, які були предметом перевірки Держаудитслужби

Офіс Генпрокурора проводить обшуки в 	«Укренерго»

У центральному офісі НЕК «Укренерго» відбуваються слідчі дії.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

За її даними, обшуки проводить Генеральна прокуратура на підставі постанови Печерського районного суду від 30 серпня 2023 року.

«Укренерго» сприяє проведенню слідчих дій і добровільно надає представникам Генеральної прокуратури всі документи, визначені постановою. Зазначимо, що компанія надала б слідчим добровільно всі необхідні документи без проведення обшуку. Але такого звернення від правоохоронців не надходило», – йдеться в повідомленні НЕК.

В «Укренерго» уточнили, що з переліку документів, які цікавлять правоохоронців, деякі контракти були предметом перевірки Державної аудиторської служби, яка завершила аудит компанії в березні цього року.

«Укренерго» оскаржує результати аудиту ДАСУ в суді, оскільки вважає їх упередженими та непрофесійними, а деякі такими, що суперечать законодавству. Прикро, що енергетичні компанії, як і оборонні підприємства під час війни, змушені боротися з упередженими висновками ДАСУ. Це не сприяє ефективній підготовці до опалювального сезону, як і підвищенню обороноздатності країни», – резюмували в компанії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло