ОНОВЛЕНО: Український стартап Saldo Apps залучив $700 000 від hi5 Ventures

ОНОВЛЕНО: Український стартап Saldo Apps залучив $700 000 від hi5 Ventures

Saldo Apps підняв Pre-Seed раунд від групи інвесторів на чолі з hi5 Ventures. Сума раунду не розголошується

ОНОВЛЕНО: Український стартап Saldo Apps залучив $700 000 від hi5 Ventures

Американський стартап з українським корінням з екосистеми групи IT-компаній Netpeak Group залучив до $700 000 від hi5 Ventures.

Про це пише Forbes Ukraine.

Залучені інвестиції Saldo Apps планує спрямувати на поєднання існуючих застосунків в єдину екосистему зі спільним бекендом та all-in-one веб-версією та зміну моделі монетизації з підписної на транзакційну. В даний момент Saldo Apps складається з чотирьох окремих додатків, включаючи Saldo Finance для обліку персональних та бізнес фінансів, Invoice Maker для виставлення рахунків в телефоні, сканер чеків Receipt Scanner та трекер пробігу авто Mileage Tracker.  Надалі Новкович планує об'єднати їх в єдину екосистему. Радомир Новкович тепер планує об'єднати всі ці функції в одній інтегрованій екосистемі. 

Новкович заснував Saldo Apps у 2019-му. За два роки компанія обʼєдналася зі стартапом ORTY Михайло Попчука. Останній вийшов із бізнесу в травні 2022-го, проєкт ORTY наразі заморожений. Нині стартап Новковича розробляє екосистему застосунків для фінансового обліку для малого бізнесу та фрілансерів. 

Інформація про оцінку Saldo Apps під час цієї угоди не розголошується. Прогнози щодо оцінки стартапу були різними, інші фахівці передбачали, що при річному доході у розмірі $1 млн, оцінка може досягти значення від $10 до $20 млн. Радомир Новкович підтвердив, що стартап досяг виторгу у $1 млн ще минулого року, але не надав конкретних даних про доходи у 2023 році. Він також зазначив, що темпи зростання доходу дещо уповільнилися у порівнянні з минулим роком через зміну моделі монетизації з підписної на транзакційну.

Новкович також наголошує на зниженні оцінок стартапів у 2022 році, коли оцінки зменшилися в 5-7 разів. У 2023 році ця тенденція триває, оскільки глобальні венчурні інвестиції в першому кварталі 2023 року зменшилися на 53% порівняно з аналогічним періодом попереднього року, згідно з даними Crunchbase.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що український стартап FarmFleet здійснив постачання перших аграрних дронів з України до США.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло