У Ferrexpo арештували два комбінати через борги Жеваго перед НБУ

У Ferrexpo арештували два комбінати через борги Жеваго перед НБУ

Йдеться про заборгованість Жеваго перед Національним банком на суму приблизно $44 млн

Мінюст арештував контрольні частки (50,3%) корпоративних прав у двох гірничо-збагачувальних  комбінатів групи Ferrexpo: Єристівському та Біланівському.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Зрозуміло, що ці обмеження є частиною поточної серії судових процесів проти Костянтина Жеваго, які стосуються банку «Фінанси та Кредит» і не пов’язані з групою Ferrexpo. Арешт було застосовано як початковий етап процесу примусового стягнення заборгованості Жеваго перед Національним банком України за рішенням суду в сумі приблизно $44 млн», – наголосили у Ferrexpo.

Арешт корпоративних прав у Єристівському і Біланівському ГЗК компанія вважає незаконним. Як наголошують у Ferrexpo, акції підприємств належать групі, у Жеваго окремих часток не має.

«Група аналізує можливі правові та інші засоби правового захисту, які їй доступні, і має намір захищати свої права. Якщо процес примусового звернення стягнення, відповідно до якого було накладено арешт, не буде перервано, це може зрештою призвести до потенційного продажу часток, що становить 50,3% розміру статутного капіталу в кожній з дочірніх компаній», – повідомила компанія.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло