Cisco купує фірму з кібербезпеки Splunk за $28 млрд

Cisco купує фірму з кібербезпеки Splunk за $28 млрд

Очікується, що угода допоможе Cisco зменшити залежність від свого величезного бізнесу з виробництва мережевого обладнання, який в останні роки постраждав від проблем з ланцюжком поставок і уповільнення попиту

Cisco купує фірму з кібербезпеки Splunk за $28 млрд

Cisco Systems погодилася придбати фірму з кібербезпеки Splunk за близько $28 млрд в рамках своєї найбільшої в історії угоди, щоб посилити свій бізнес з розробки програмного забезпечення і отримати вигоду від зростаючого використання штучного інтелекту.

Про це пише Reuters.

Cisco запропонувала $157 готівкою за кожну акцію Splunk, що становить 31% премії до останньої ціни закриття компанії.

Перед відкриттям торгів акції Splunk підскочили на 23% і торгувалися на $9 нижче ціни пропозиції, в той час як акції Cisco впали майже на 5%.

Cisco вже співпрацює з Splunk у сфері безпеки даних, серед більш ніж 15 000 клієнтів якої є такі відомі компанії, як Coca-Cola, Intel і Porsche.

Після різкого зростання доходів минулого року до майже 40%, Splunk зіткнувся з загальногалузевим уповільненням попиту в 2023 році, спричиненим зростанням процентних ставок та стійкою інфляцією.

За словами компаній, придбання Splunk прискорить зростання доходів і валового прибутку Cisco, яка покладається на апаратне забезпечення, у перший фінансовий рік після закриття угоди.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що естонська компанія Nortal купує британську Questers і планує інтегрувати її в pwrteams разом з офісами в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло