Міжнародний кримінальний суд, який видав ордер на арешт путіна, атакували хакери

Міжнародний кримінальний суд, який видав ордер на арешт путіна, атакували хакери

Зараз ведеться розслідування цієї атаки за сприяння нідерландської влади

This material is also available in English
Міжнародний кримінальний суд, який видав ордер на арешт путіна, атакували хакери
фото DR

Хакери проникли в систему Міжнародного кримінального суду в Гаазі, який видав ордер на арешт російського диктатора владіміра путіна та розслідує воєнні злочини росії в Україні. Фахівці МКС із кібербезпеки виявили «аномальну активність» минулого тижня.

«Було вжито заходів реагування для пом'якшення наслідків інциденту», – йдеться у заяві суду, опублікованій в соцмережі. В даний час ведеться розслідування за сприяння голландської влади.

Які саме бази даних постраждали від атаки, у МКС не уточнили. Її характер та масштаби також не розкриваються. Представники МКС повідомляють лише про те, що «продовжують аналізувати та пом'якшувати наслідки інциденту», зосередившись на «забезпеченні продовження основної роботи суду».

Також фахівці вживуть заходів щодо покращення кіберзахисту систем суду, включаючи прискорене впровадження хмарних технологій.

Джерело NOS заявило, що внаслідок злому було вкрадено велику кількість конфіденційних документів. Однак у МКС цю інформацію не підтвердили.

У березні судді МКС видали ордери на арешт путіна та уповноваженої з прав дитини в росії Марії Львової-Бєлової за незаконну депортацію дітей з окупованих районів України, що кваліфікується як воєнний злочин.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло