Челендж з Reactor Monitor: Конкурс у сфері композитів і сучасних матеріалів запрошує до участі
Відкриті інновації

Челендж з Reactor Monitor: Конкурс у сфері композитів і сучасних матеріалів запрошує до участі

Автори кращих рішень поборються за головні призи в Парижі

Челендж з Reactor Monitor: Конкурс у сфері композитів і сучасних матеріалів запрошує до участі
Фото: jec-world.events/media

Останніми роками будівельна галузь в усьому світі активно вивчає і застосовує новітні матеріали, які відкривають для неї нові можливості та переваги. Дослідники і винахідники працюють над розробкою більш міцних, стійких до впливу зовнішніх факторів, енергоефективних та довговічних матеріалів, у тому числі композитних та ультралегких, стійких до вогню і вологи, з унікальними звукоізоляційними властивостями. Застосування таких матеріалів дає змогу створювати більш стійкі й функціональні будівлі, витрати на експлуатацію та обслуговування яких будуть меншими.

В Україні освоєння таких матеріалів є одним з пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2023 рік. Дослідників, які працюють в цьому напрямку, шукає JEC World Startup Booster 2024 – міжнародний конкурс стартапів у сфері композитів і сучасних матеріалів.

JEC World Startup Booster 2024

Ключова індустрія: Novel Materials.

Опис: Конкурс проходить з 2017 року і є частиною провідної світової галузевої події – конференції JEC World, що проходить у Парижі. За роки свого існування конкурс допоміг виявити більш ніж 900 інноваційних проєктів з понад 60 країн, серед 28 його переможців – відомі імена у галузі новітніх матеріалів, такі як FibreCoat, Arevo, Continuous Composites та інші.

До участі в конкурсі запрошуються стартапи, інноваційні компанії, наукові підрозділи, які створюють інноваційні проєкти в сфері композитів і сучасних матеріалів. Для конкурсантів відкриті дві категорії:

  • Продукти і матеріали
  • Процес, виробництво та обладнання

Для участі у фіналі конкурсу буде відібрано 20 стартапів. Вони будуть запрошені на JEC World та представлять свої рішення журі, що складатиметься з провідних галузевих експертів і ключових інвесторів. З-поміж них буде визначено трьох переможців – по одному у кожній з категорій, а також володаря спеціального призу «Сталий розвиток».

Дедлайн: 3 грудня 2023 року.

Переваги для команд: Кожен з переможців отримає пакет підтримки бізнесу на суму 25 000 євро, який включатиме грошовий приз 3 500 євро, пакет для організації власного стенду JEC World 2025 на у розмірі 11 500 євро та медіа-пакет на суму 10 000 євро.

Як взяти участь: Форма заявки розміщена на порталі F6S, доступна для заповнення після реєстрації.

Це ще не все!

Mind і платформа відкритих інновацій Reactor.ua збирають найцікавіші челенджі відкритих інновацій, а команда Reactor Monitor допомагає подавати заявку на участь у них.

Більше викликів відкритих інновацій, на які ви можете податись - на платформі Reactor Monitor!

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло