Австралія підтримала пропозиції Зеленського щодо обмеження права вето росії в Радбезі ООН

Австралія підтримала пропозиції Зеленського щодо обмеження права вето росії в Радбезі ООН

Вона вважає, що мають бути краще представлені країни Африки, Латинської Америки та Азії, включаючи постійні місця для Індії та Японії

This text is also available in English
Австралія підтримала пропозиції Зеленського щодо обмеження права вето росії в Радбезі ООН
youtube.com/@unitednations

Влада Австралії підтримує вимогу президента України Володимира Зеленського про позбавлення росії права вето в Раді Безпеки ООН.

Про це заявила міністр закордонних справ країни Пенні Вонг, закликавши до подальших реформ в організації, пише Bloomberg.

«Ми маємо вимагати більшого від постійних членів, включаючи обмеження на використання вето. росія щодня глузує з ООН, продовжуючи своє незаконне та аморальне вторгнення в Україну», – заявила Пенні Вонг у своїй промові перед Генеральною Асамблеєю ООН.

У середу, 20 вересня, Володимир Зеленський заявив членам Ради Безпеки ООН, що право вето, яке має москва, заважає Раді безпеки ООН адекватно реагувати на російське вторгнення в Україну. Рада безпеки складається з 15 членів, з яких п'ять мають право вето: Китай, росія, Франція, Велика Британія та США.

«Ми повинні забезпечити більше представництва як постійних, так і непостійних членів з Африки, Латинської Америки та Азії, включаючи постійні місця для Індії та Японії», – зазначила Вонг.

Вона також повідомила, що Австралія прагне отримати місце у Раді Безпеки ООН на період із 2029 по 2030 рік.

За словами Вонг, ООН має недостатню кількість конкретних механізмів для запобігання військовим конфліктам.

Вона також закликала звернути увагу на напруженість у Південно-Китайському морі і розвиток ядерного озброєння Північною Кореєю.

Бекграунд. Як повідомлялося, Зеленський виступив з пропозицією реформувати ООН, зазначивши, що право вето в руках росії загнало організацію в глухий кут. Він запропонував три кроки для реформування ООН: зокрема, подолання російського вето, розширення списку країн-учасників та швидкий протокол дій в разі агресії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло