Депутат ВРУ Андрій Іванчук помер сьогодні вночі – голова Верховної Ради

Депутат ВРУ Андрій Іванчук помер сьогодні вночі – голова Верховної Ради

Йому було 50 років, політик був депутатом VII–IX скликань Ради

Депутат ВРУ Андрій Іванчук помер сьогодні вночі – голова Верховної Ради
Фото: Верховна Рада України / Telegram

Народний депутат Верховної Ради України VII, VIII та IX скликань Андрій Іванчук помер сьогодні вночі у віці 50 років.

Про це повідомив голова ВРУ Руслан Стефанчук.

«Сьогодні вночі відійшов у вічність народний депутат України 7-го, 8-го, 9-го скликань Андрій Іванчук. Мої щирі співчуття рідним та близьким у зв'язку з передчасною смертю» – написав Стефанчук.

За даними руху «Чесно», у 2012 році Іванчук потрапив до парламенту за списком партії «Батьківщина». Пізніше, на позачергових виборах у 2014 році, він балотувався до ВРУ вже від партії «Народний фронт» Арсенія Яценюка.

У 2019 році Іванчука обрали до Верховної Ради IX скликання як безпартійного самовисуванця за 88-м округом, а з 6 грудня того ж року він став членом депутатської групи «Довіра». До цього він був позафракційним.

У VII та VIII скликаннях Іванчук очолював Комітет ВРУ з питань економічної політики. У IX скликанні входив до складу Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, у структурі якого очолював підкомітет із питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг.

У листопаді 2020 року депутата спіймали на неособистому голосуванні. Пізніше, у січні 2021 року, Офіс Генпрокурора з другої спроби відкрив кримінальне провадження проти нардепа-кнопкодава Іванчука, проте станом на початок 2022 року правоохоронці не вручили підозру нардепу по зазначеній справі.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Києві знайшли тіло ексголови Херсонської ОВА Геннадія Лагути.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло