Україна отримала $100 млн від Світового банку під гарантію Британії – Мінфін

Україна отримала $100 млн від Світового банку під гарантію Британії – Мінфін

Кошти спрямують на часткову компенсацію видатків держбюджету, здійснених для відшкодування пенсійних виплат за липень 2023 року

Україна отримала $100 млн від Світового банку під гарантію Британії – Мінфін
Фото: Depositphotos

Мінфін залучив $100 млн від Світового Банку під гарантію Великої Британії.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що ці кошти є частиною п’ятого додаткового фінансування проєкту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» PEACE in Ukraine.

Як уточнюють в міністерстві, кошти будуть спрямовані на часткову компенсацію видатків державного бюджету України, здійснених для відшкодування пенсійних виплат за липень 2023 року.

«Вдячний уряду Великої Британії та команді Світового банку за конструктивну співпрацю та мобілізацію фінансових ресурсів на нагальні бюджетні потреби України. Завдяки наданим коштам ми маємо змогу і надалі зберігати макрофінансову стабільність та забезпечувати пріоритетні видатки державного бюджету», – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Загальний обсяг фінансової допомоги Великої Британії від лютого 2022 року сягнув $1,6 млрд.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Британія надасть Україні кредитну гарантію на $225 млн для збільшення ядерного потенціалу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло