Великий китайський виробник побутової техніки вирішив закрити російський завод

Великий китайський виробник побутової техніки вирішив закрити російський завод

Підприємство мало працювати на європейський ринок, але через санкції стало неприбутковим

This material is also available in English
Великий китайський виробник побутової техніки вирішив закрити російський завод
фото DR

Найбільший китайський виробник побутової техніки Haier вирішив ліквідувати російську юрособу італійського бренду Candy, що належить йому. Завод у російському Кірові – АТ «Веста» – збираються закрити через низьку прибутковість, виробництво вже зупинено, повідомило джерело «Коммерсанта».

За його словами, спочатку передбачалося, що підприємство працюватиме і на європейський ринок – на ньому мали випускати до 1 млн одиниць техніки на рік.

Однак через початок російського вторгнення в Україну та санкцій виробництво скоротилося до 300-400 тисяч одиниць. Співрозмовник видання зазначає, що у 2023 році виручка ТОВ «Канді С.Н.Г.» значно впала, що спричинило збитки.

У ході ліквідації заводу частину співробітників звільнять, а частину переведуть до Haier. Оскільки на цьому виробництві стоять застарілі лінії, його можна продати за ціною нерухомості або збанкрутувати.

Про те, що Candy призупинив роботу заводу в Кірові через низький попит та підвищення курсу валют, повідомлялося ще у квітні. Однак у Мінпромі Кіровської області рф це заперечували, запевняючи, що виробництво продовжується у штатному режимі. Кількість працівників підприємства на той момент складала 546 осіб.

Бекграунд. Сьогодні стало відомо, що США ввели експортні санкції проти російського виробника титану «ВСМПО-Ависма» та ще 27 компаній.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло