Трейдер Glencore продав декілька тисяч тонн російської міді через Туреччину

Трейдер Glencore продав декілька тисяч тонн російської міді через Туреччину

Сировину експортували до італійського порту

Glencore у липні цього року доставив тисячі тонн російської міді через Туреччину до Італії, постачання через треті країни приховує залежність Європи від російської сировини.

Про це пише Financial Times.

Трейдер нафти та металів придбав не менш ніж 5000 тонн мідного листа виробництва російської Уральської гірничо-металургійної компанії (УГМК), який був експортований із Туреччини до італійського порту Ліворно в липні.

Про порушення Glencore санкцій не йдеться, однак ці угоди підкреслюють залежність Європи від росії у постачанні найважливіших сировинних товарів, а також дедалі більшу роль Туреччини як перевалочного вузла. Це також є свідченням того, що Дубай став домом для посередників з імпорту російських товарів до Європи.

Постачання продані Glencore, яка створена 2019 року компанією Haldivor Energy, що базується в ОАЕ. Вантаж призначався для заводу в Ломбардії, північна Італія, для виробництва мідної продукції, яка використовується в електричних кабелях, трансформаторах та електроніці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло