«Сентравіс» інвестує понад 3,5 млн євро у 2023 році

«Сентравіс» інвестує понад 3,5 млн євро у 2023 році

Більшу частину інвестицій освоєно, роботи тривають

«Сентравіс» інвестує понад 3,5 млн євро у 2023у році в модернізацію та розвиток виробничих потужностей. Більшу частину інвестицій освоєно, роботи тривають.

Про це повідомив начальник служби з технічного розвитку «Сентравіс» Олександр Гріпас.

Основні напрями інвестицій:

  • енергетична модернізація – перш за все, це заходи з енергоефективності та зменшення споживання електроенергії. Компанія посилює можливості для роботи в умовах обмежень постачання е/е. Уже запущено систему технологічного обліку, суттєво зменшено споживання електроенергії, на деяких ділянках виробництва – до 30%. Також тривають роботи з безперебійного забезпечення підприємства водою після підриву Каховської ГЕС.
  • екологічна модернізація і зменшення впливу на навколишнє середовище. Було проведено реконструкцію дільниці хімічної обробки труб, запущена система спеціалізованого програмного забезпечення для моніторингу хімічних показників, налагоджена система зворотного циклу водопостачання на окремих одиницях технологічного обладнання.
  • модернізація невиробничої інфраструктури: ремонт приміщень, доріг, дощової каналізації, покрівель тощо.
  • окремий інвестиційний проєкт – запуск і розвиток нового виробництва в Ужгороді. Компанія створює на Закарпатті один із провідних центрів із виробництва інструментальних труб для автомобілів. Незабаром планується придбати ще один, вже третій, прокатний стан.

Бекграунд. Нагадаємо: новий об’єкт почав працювати в лютому поточного року і вже вийшов на виробництво близько 255 тис. метрів труб /місяць, або понад 60 тонн. Основні клієнти – відомі світові автовиробники, серед них Volkswagen, Audi, BMW, Chevrolet.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло