Кабмін залучить гранти у розмірі $150 млн та близько $1,1 млрд від міжнародних фінустанов

Кабмін залучить гранти у розмірі $150 млн та близько $1,1 млрд від міжнародних фінустанов

Крім того, уряд також схвалив залучення позики на $230 млн для відновлення аграрного сектору України після війни

Кабмін залучить гранти у розмірі $150 млн та близько $1,1 млрд від міжнародних фінустанов
Фото: Depositphotos

Кабінет міністрів України схвалив залучення двох грантів та позики від Міжнародних банків реконструкцій.

Про це повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук.

Зокрема, схвалено залучення гранту на бюджетну підтримку від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку (що діють як адміністратор Мультидонорського трастового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України) у розмірі $150 млн. Зазначається, що грантові кошти буде спрямовано на бюджетну підтримку для компенсації понесених витрат з відновлення пошкодженого житла у територіальних громадах, які постраждали вді окупації або агресії з боку рф.

Уряд також схвалив залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту «Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)» у розмірі $230 млн. «Позика спрямовуватиметься до Фонду розвитку підприємництва та вподальшому дозволить вирішити проблеми, з якими зіткнувся аграрний сектор України після повномасштабного вторгнення РФ», – повідомив Мельничук.

Крім того, схвалено залучення четвертого гранту на бюджетну підтримку від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку у розмірі до $1,15 млрд в межах пʼятого додаткового фінансування зазначеного проєкту.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабмін ініціює припинення діяльності юросіб, що пропагують імперську політику рф.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло