Румунія стала підозрювати, що російські дрони порушили її повітряний простір
Радарна система показала можливе порушення повітряного простору, помітили в Міноборони

Міністерство оборони Румунії заявило, що російські дрони в ніч на суботу, можливо, порушили її повітряний простір.
росіяни завдали чергового удару по Україні за допомогою безпілотників-камікадзе. Українські військові повідомили, що російські військові випустили 40 дронів і 30 із них було збито. У тому числі безпілотники атакували Одеську область, що межує з Румунією, де знаходяться українські зернові порти.
«Після виявлення груп дронів, які рухалися у напрямку української території біля румунського кордону», влада попередила про небезпеку мешканців муніципалітетів Тулча та Галац, сказано у повідомленні румунського оборонного відомства, яке цитує агентство AFP.
«Наглядова радарна система показала можливе порушення повітряного простору: сигнал був зафіксований у напрямку муніципалітету Галац», – повідомляє міноборони Румунії.
Відомство додає, що в нього поки що немає даних про те, що будь-які об'єкти впали на румунську територію, однак у суботу пошуки уламків будуть продовжені.
Раніше у вересні влада Румунії повідомила, що на території прикордонних районів країни було виявлено уламки, ймовірно, російських дронів.
Це сталося після чергових російських ударів по портовій інфраструктурі України.
Міноборони Румунії збудувало у прикордонних районах бомбосховища, і місцеві жителі вже отримували рекомендації скористатися ними під час атак російських дронів. Подібне попередження вони отримали також півночі в ніч на суботу.
Бекграунд. Напередодні стало відомо, що Румунія переміщує свої сили ППО вздовж Дунаю біля кордону з Україною.