Франція страхуватиме свої компанії, які готові інвестувати в Україну до завершення війни

Франція страхуватиме свої компанії, які готові інвестувати в Україну до завершення війни

Страхування покриватиме до 95% втрат активів інвестора

Франція страхуватиме свої компанії, які готові інвестувати в Україну до завершення війни
Фото: Associated Press

Франція представила двосторонній механізм страхування своїх компаній, які готові інвестувати в Україну і брати участь у реконструкції країни до завершення війни.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Французькі інвестори будуть застраховані державною страховою компанією Франції Bpifrance Assurance Export.

Як пояснили в Мінекономіки, будь-яка компанія, що працює за французьким законодавством і здійснює довгострокові інвестиції за кордоном в нову або компанію, яка вже існує, або будь-яка кредитна установа, що надає банківський кредит іноземному підрозділу, має право на це інвестиційне страхування.

Це саме стосується кредитних установ, що надають кредит іноземному підрозділу. Інвестиційне страхування захищає інвесторів або кредитні установи, які виділяють інвестиційні позики, від ризиків пошкодження майна.

Страхування, як повідомляється, покриває до 95% втрат активів інвестора або дебіторської заборгованості.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що німецьких інвестицій Україні варто очікувати не раніше 2024 року. Німецька Комісія зі страхування інвестицій за кордоном отримала вже 50 заявок-проєктів від різних німецьких підприємств щодо інвестування в Україну. 

Інші німецькі підприємці у приватних розмовах з головою правління AHK Ukraine зізнаються, що теж мають намір пожвавити свою діяльність в Україні, але бояться заявляти про це публічно, щоб це не стало відомо російським «друзям».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло