Американець запускає фонд Green Flag Ventures для інвестицій в українські стартапи

Американець запускає фонд Green Flag Ventures для інвестицій в українські стартапи

Фонд інвестуватиме у pre-seed та Series A

Американець запускає фонд Green Flag Ventures для інвестицій в українські стартапи
Фото: flickr.com

Американський підприємець Джастін Зіф анонсував запуск фонду Green Flag Ventures, який інвестуватиме в українські стартапи.

Анонс фонду Зіф зробив на IT Arena у Львові, передає AIN.UA.

Точної суми інвестицій представники Green Flag Ventures не повідомляють. Проте відомо, що фонд інвестуватиме у pre-seed та Series A.

У фонді уточнюють, що їх цікавлять саме українські проєкти і є кілька критеріїв, за якими буде визначатися приналежність до України. По-перше, засновники мають бути українцями. По-друге, бажано, щоб значна частина команди також базувалася в Україні. Але цей фактор не є визначальним.

Якщо з якихось певних причин команда перебуває поза межами України, представники Green Flag Ventures звернуть увагу, щоб проєкт мав якийсь позитивний вплив на імідж країни або економічний вплив чи якийсь інший формат впливу. За таким параметром команда EsperBionics, наприклад, підпадає під можливість отримання інвестицій для Green Flag Ventures.

Джастін Зіф розповідає, що вперше ще 2022 року приїхав до України, коли доставляв гуманітарну допомогу. З того часу він багато уваги звертав на місцевий бізнес, підприємців і стартап-екосистему. Серед іншого – на те, що попри повномасштабну війну стартапи зростають, будують продукти, продовжують створювати. Єдине, чого їм не вистачає – ресурсів. Саме тому він запустив фонд.

Бекграунд. Нагадаємо: Мінцифри спільно з USAID запускає гранти на розвиток стартапів із кіберзахисту на загальну суму $500 000. Перші претенденти запітчили свої ідеї на ІТ Арені. Учасники, які представлять найкращі проєкти, отримають $50 000 на їх упровадження.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло