Українському IT-сектору треба 1 мільйон спеціалістів – Федоров

Українському IT-сектору треба 1 мільйон спеціалістів – Федоров

Це дасть змогу генерувати більше цифрового ВВП

Українському IT-сектору треба 1 мільйон спеціалістів – Федоров
Фото: flickr.com

В українській IT-галузі має бути 1 млн спеціалістів.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій Михайло Федоров під час конференції IT Arena, передає DOU.

«300−350 тисяч фахівців – це лише старт, нам потрібен мільйон людей в ІТ-галузі. Тоді ми зможемо генерувати більше цифрового ВВП, тому що за цим майбутнє, там додана вартість, мільярдні компанії та інвестиції», – сказав Федоров.

У цьому контексті він розповів про впровадження податкового та правового простору «Дія.City». Після вивчення досвіду інших країн проєкт вирішили створити без територіальної прив’язки.

«Це було свідоме рішення зробити «Дія.City» без прив’язки до території. Ми хочемо, щоб і Харків, і Одеса, і Київ, і Львів розвивалися. Щоб якась одна територія не ставала магнітом для індустрії, адже в нас не така велика індустрія. Вона велика, якщо порівнювати з Європою, але можемо більше», – пояснив віцепрем’єр-міністр.

Він також додав, що сьогодні IT-сектор залучений у війну. Приміром, є 200 компаній, які займаються дронами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло