НАЗК виключило індійську Shree Ramkrishna Exports з переліку міжнародних спонсорів війни

НАЗК виключило індійську Shree Ramkrishna Exports з переліку міжнародних спонсорів війни

Компанія заявила, що дотримуватиметься міжнародних зобов'язань та не співпрацюватиме з російськими підсанкційними суб’єктами

НАЗК виключило індійську Shree Ramkrishna Exports з переліку міжнародних спонсорів війни
Фото: usgbc.org

НАЗК виключило одну з найбільших міжнародних компаній з виробництва та експорту діамантів Shree Ramkrishna Exports (SRK) із переліку міжнародних спонсорів війни.

Про це повідомила пресслужба агенства.

Компанія заявила, що дотримуватиметься міжнародних зобов'язань та не співпрацюватиме з російськими підсанкційними суб’єктами.

Окрім цього, зазначила, що підтримуватиме нинішні та майбутні ініціативи країн G7 щодо обмежень поводження з російськими алмазами, а також утримання від закупівель цих алмазів.

«Росія будь-який товар перетворює на зброю та інструмент втручання у внутрішню політику інших держав. Відмова таких компаній як SRK від закупівлі російських алмазів – це внесок не тільки у мир на європейському континенті, а й перш за все у національну безпеку самої Індії», – підкреслив очільник НАЗК Олександр Новіков.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що НАЗК внесло індійського експортера діамантів до переліку міжнародних спонсорів війни.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло