Уряд Німеччини хоче спростити вимоги до володіння українськими біженцями німецькою мовою
Це допоможе пришвидшити інтеграцію українців у німецький ринок праці

Федеральний уряд Німеччини запропонував серію заходів щодо поглиблення інтеграції українських біженців у німецьке суспільство та ринок праці. Зокрема, закликає роботодавців пом'якшити вимоги до володіння німецькою мовою та забезпечити додаткове навчання.
Джерело. Про це повідомляє Reuters.
З лютого 2022 року до Німеччини прибуло понад 1 млн громадян України. За даними уряду, зараз 196 600 з них працевлаштовані на умовах повної або часткової зайнятості, але 205 970 осіб зареєстровані як безробітні.
Цей рівень зайнятості – 19% – «далеко не достатній», заявив на пресконференції міністр праці Хубертус Хайль (Соціал-демократична партія Німеччини).
Він зауважив, що на німецькому ринку праці є дефіцит працівників із багатьма кваліфікаціями.
Десятки тисяч українських біженців закінчили або скоро закінчать курси інтеграції, організовані урядом Німеччини, і саме на них буде спрямовано нові заходи. Вони повинні будуть шукати роботу, інакше ризикують втратити соціальну допомогу.
Бекграунд. Нагадаємо: у Німеччині на деяких будинках євреїв з'явилися «зірки Давида», міністр МВС пообіцяла видворити з країни всіх прихильників Хамасу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].