Україна запускає серійне виробництво бойового робота-камікадзе Ratel S
Завдяки цій технології оператор із безпечного місця може підірвати ворожий танк чи бліндаж

В Україні розпочалося виробництво наземного робота-камікадзе Ratel S. Він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво.
Джерело. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у соцмережі Твіттер.
«Бійці використовують його як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Завдяки технології оператор із безпечного місця може підірвати ворожий танк чи бліндаж», – розповів віце-прем'єр.
Кадри польових випробувань нової розробки з'явилися на українських телеграм-каналах.
Робот має максимальну швидкість до 24 км/год, дальність використання – 6 км і може працювати 2 години без підзарядки.
Про початок випробувань наземного дрона, здатного доставити протитанкову міну під днищем танка, повідомлялося ще в травні цього року. До переваг робота експерти відносять простоту і дешевизну, до недоліків – колісну базу, яка може ускладнити його використання в умовах снігової зими або бездоріжжя.
Аналогічні розробки наземних роботів-камікадзе ведуться і в росії, але повідомлень про запуск їх у виробництво не було.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].