СБУ викрила настоятеля храму УПЦ МП, який «зливав» ворогу дані про оборону Сумщини
Суд визнав його винним у державній зраді

СБУ викрила настоятеля храму УПЦ МП, який «зливав» ворогу дані про оборону Сумщини.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Правоохоронці затримали підозрюваного в березні цього року під час спроби передачі розвідінформації до фсб. Слідство встановило, що священник випитував у місцевих жителів потрібну ворогу інформацію.
При обшуках за адресою проживання клірика та в його храмі виявили мобільні телефони, якими він спілкувався з агресором, а також прокремлівську літературу. Зрештою суд визнав настоятеля винним у державній зраді – за це йому загрожує 15 років або довічне ув'язнення.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що СБУ знешкодила агентурну групу фсб, яка збирала дані про танки Abrams під Авдіївкою. До складу російської агентури входили двоє мешканців Покровського району Донеччині.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].