«Дарниця» спільно з Veteran Hub розробляє програму працевлаштування українських військових після завершення служби
Новини компаній

«Дарниця» спільно з Veteran Hub розробляє програму працевлаштування українських військових після завершення служби

Компанія розпочала розробку корпоративної програми, спрямованої на створення інклюзивних та сприятливих умов для працевлаштування та адаптації українських військових після завершення служби

«Дарниця» спільно з Veteran Hub розробляє програму працевлаштування українських військових після завершення служби
Фото: пресслужба «Дарниці»

Фармацевтична компанія «Дарниця» уклала меморандум про співпрацю з благодійною організацією Veteran Hub.

Мета ініціативи – надавати підтримку ветеранам та ветеранкам, які повертаються до цивільної роботи, повідомляє пресслужба компанії.

Після початку повномасштабного вторгнення «Дарниця» визначила для себе важливість посиленої підтримки ветеранів та ветеранок. Так, компанія розпочала розробку корпоративної програми, спрямованої на створення інклюзивних та сприятливих умов для працевлаштування та адаптації українських військових після завершення служби.

«Ми розуміємо, що ветерани повертаються до суспільства, яке також зазнало змін. Вони повертаються до людей, які не були мобілізовані, але пережили втрати, стрес, можливо, переглянули цінності. Тому важливо долучати до створення бажаної атмосфери і цивільних співробітників, і ветеранів. Допомагати команді створювати гнучку та толерантну взаємодію між цивільними працівниками, ветеранами та кандидатами на відкриті вакансії, які мають військовий досвід», – каже директорка з управління персоналом фармацевтичної компанії «Дарниця» Олена Соколова.

«Дарниця» за підтримки команди Veteran Hub розробила план першочергових дій, який включає спеціалізовані лекції та воркшопи для HR-команди, співробітників та керівників, консультації з психологами для всіх, хто відчуває потребу в підтримці, а також моніторинг наявних HR-процесів компанії.

«Для того, аби ці ініціативи були ефективними, мусимо долучатися всією командою, адже кожен з нас формує корпоративну культуру компанії і так чи інакше впливає на атмосферу в колективі», – додає Олена Соколова.

Зараз понад 30 співробітників Дарниці несуть службу у лавах Збройних Сил України. Компанія безперервно підтримує захисників та захисниць України, зберігає для них робочі місця, продовжує виплачувати заробітну плату.

Корпоративний волонтерський рух «Ми разом» допомагає колегам, які служать та мобілізованим родичам співробітників необхідною амуніцією, приладами, ліками та іншим необхідним обладнанням.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія передала 2,9 млн упаковок ліків на суму понад 247,4 млн грн як благодійну допомогу до МОЗ, медичних установ та громадських організацій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло