Світовий ринок електромобілів із початку року зріс на 34%

Світовий ринок електромобілів із початку року зріс на 34%

Продажі електромобілів на європейських ринках зросли на 26%

Світовий ринок електромобілів із початку року зріс на 34%
Фото: Рixabay

Світовий ринок електромобілів з січня до вересня зафіксував зростання на 34%, при цьому продажі в Китаї за аналогічний період збільшилися на 29%.

Про це повідомляє Reuters.

Згідно з аналізом дослідницької компанії Rho Motion, глобальні продажі електромобілів продовжують зростати, і навіть Китай засвітився рекордними місячними показниками в жовтні, незважаючи на припинення субсидій.

У 2022 році Китай завершив 11-річну схему субсидування електромобілів, але деякі місцеві органи продовжують надавати допомогу чи податкові пільги для привертання інвестицій і субсидії для споживачів. Зазначено, що попит на електромобілі в Китаї залишається на високому рівні, навіть попри скорочення субсидій.

У Європі спостерігається зростання продажів електромобілів на 26%, проте скорочення субсидій вплинуло на попит, зокрема в Німеччині, де субсидії були відмінені у вересні.

У Північній Америці продажі електромобілів зросли на 78% цього року, при цьому Tesla залишається лідером у цьому регіоні.

Незважаючи на зниження цін, рейтинг Tesla на ринку у США втратив понад 50% за ІІІ квартал, встановивши рекордно низький показник, зафіксований із моменту спостережень.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Tesla готується виготовляти бюджетний варіант електромобіля вартістю 25 000 євро.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло