Укргазбанк кредитуватиме аграріїв для розмінування сільськогосподарських земель

Укргазбанк кредитуватиме аграріїв для розмінування сільськогосподарських земель

Аграрії зможуть витратити кошти на послуги сертифікованих операторів протимінної діяльності

Укргазбанк кредитуватиме аграріїв для розмінування сільськогосподарських земель
Фото: Shutterstock

Укргазбанк запускає кредитування аграрної галузі для розмінування полів у межах програми «Доступні кредити 5-7-9%». Аграрії зможуть витратити кошти на послуги сертифікованих операторів протимінної діяльності та швидше відновити роботи з вирощування врожаю.

Про це повідомили в пресслужбі банку.

«Через повномасштабну війну Україна стала однією з найбільш замінованих у світі країн, де забруднено 30% території», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Крім величезних площ, які вже перевищують штат Флорида, проблему українського мінного забруднення відрізняє застосування новітніх боєприпасів та інтенсивність їх використання. Багато видів мін і в таких масштабах ніде у світі ще не застосовувалися, тому немає такого сумарного накопиченого досвіду, на який країна могла б спертися. Протоколи та розробки в цій сфері дуже консервативні.

Проблему мінних забруднень доводиться розв’язувати, паралельно формуючи нові технології та підходи. Розмінування територій – не лише пріоритетна гуманітарна місія, а й величезний ринок, який починає формуватися в Україні. Ця галузь потребує великих ресурсів, високотехнологічних рішень, людського капіталу, техніки та сервісів з її обслуговування.

Mind вивчав, які перспективи й можливості відкриває кампанія з розмінування для бізнесу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло