АМКУ дозволив братам Євтушенкам отримати контроль над Димерською СЕС-1 Хмельницького

АМКУ дозволив братам Євтушенкам отримати контроль над Димерською СЕС-1 Хмельницького

S&K Євтушенків купила акції Festrelo Хмельницького, що забезпечує перевищення 50% голосів у правлінні компанії

АМКУ дозволив братам Євтушенкам отримати контроль над Димерською СЕС-1 Хмельницького
Фото: Shutterstock

Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив S&K Management (Cyprus) Limited купити акції Festrelo Holdings Limited (обидві – Кіпр), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії.

Про це повідомляється на сайті комітету.

За даними відкритих реєстрів, Festrelo Holdings, кінцевим бенефіціаром якої є бізнесмен Василь Хмельницький, належить 100% ТОВ «Димерська сонячна електростанція-1» потужністю 6 МВт, що запрацювала у Київській області 2017 року.

Директором S&K Management є Костянтин Євтушенко, який разом із братом Сергієм є партнерами в інвестиційно-девелоперській UDP Renewables.

Бекграунд. Нагадаємо: у червні 2018 року Acciona брала участь у ​​розширенні Димерської сонячної електростанції до 57,6 МВт з 6 МВт шляхом введення другої, третьої та четвертої її черг. Першу чергу цієї СЕС було введено у вересні 2017 року. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло