Сили оборони знищили шість «шахедів», які атакували вночі Україну

Сили оборони знищили шість «шахедів», які атакували вночі Україну

Дрони ліквідували над Київщиною, Сумщиною та Полтавщиною

Сили оборони знищили шість «шахедів», які атакували вночі Україну.

Про це повідомив командувач Об'єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Сьогодні вночі ворог знову намагався прорвати міцну повітряну оборону Північної операційної зони, запустивши в бік військових і цивільних об'єктів 6 дронів-камікадзе типу «Shahed». Попри чергову спробу противника всі повітряні цілі були знищені Силами оборони України», – написав він.

Наєв зазначив, що три з цих дронів були ліквідовані мобільними вогневими групами протиповітряної оборони Північного угруповання військ.

«Зокрема, в небі над Київщиною знищено один ударний безпілотний літальний апарат. Ще два дрони-камікадзе знищено на Сумському напрямку, один із яких у небі над Полтавщиною», – уточнив командувач.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло