Громадяни Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії незабаром зможуть реєструвати онлайн бізнес в Україні — Мінцифри

Громадяни Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії незабаром зможуть реєструвати онлайн бізнес в Україні — Мінцифри

Міністерство запустило закрите бета-тестування програми електронного резидентства uResidency. У фокусі — спеціалісти з ІТ-сфери та фахівці, які надають онлайн-послуги у сфері креативної економіки

Громадяни Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії незабаром зможуть реєструвати онлайн бізнес в Україні — Мінцифри
Фото: ілюстративне

Мінцифри запустило закрите бета-тестування програми електронного резидентства uResidency. Зазначається, що завдяки цій програмі громадяни інших країн зможуть зареєструвати й вести бізнес, а також сплачувати податки в Україні.

Про це йдеться на сайті міністерства.

За даними Мінцифри, програма спрямована на власників малого бізнесу з Азії та Європи. У фокусі – спеціалісти з ІТ-сфери та фахівці, які надають онлайн-послуги у сфері креативної економіки.

uResidency передбачає, що іноземці зможуть зареєструвати бізнес в Україні та автоматично сплачувати податки до нашого бюджету.

Передбачається, що програма також стимулюватиме банківську сферу через масштабування цифрових продуктів на іноземні ринки, створюватиме додаткові можливості для залучення інвестицій і посилюватиме бренд України як цифрової держави.

Як уточнюється, для того щоб стати е-резидентом, закордонним підприємцям не потрібно їхати в Україну. Для отримання статусу достатньо пройти одноразову офлайн-верифікацію в українській консульській установі в країні проживання. Усі інші процеси відбуваються повністю онлайн – від подання заявки на участь у програмі до відкриття банківського рахунку.

«Після закінчення бета-тестування програма буде доступна громадянам перших чотирьох країн – Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Поступово цей список поповнюватиметься», – повідомляє міністерство.

Бекграунд. Мінцифри оголосило про програму підтримки малого та середнього бізнесу у виході на ринок Польщі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло