Через масовану ракетну атаку в Києві є пошкодження електромереж

Через масовану ракетну атаку в Києві є пошкодження електромереж

Понад 250 000 споживачів залишаються знеструмленими

Через масовану ракетну атаку в Києві є пошкодження електромереж
Зображення ілюстративне
Фото: ДСНС

Через масовану ракетну атаку на Київ є пошкодження в електромережі.

Про це повідомляє Міненерго.

Зазначається, що внаслідок атаки пошкоджена повітряна лінія, тож без напруги опинилася низка підстанцій. Також на Київщині через обстріли знеструмлено високовольтні лінії, є відключення споживачів у Бучанському й Вишгородському районах. Також знеструмлювалося обладнання підстанції.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ворог масовано обстріляв Київ ракетами, пожежі та пошкодження є в 9 районах міста. Наразі відомо 1 загиблу жінку та 27 постраждалих.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло