Орієнтовно 2000 вантажівок стоять у чергах на кордоні Польщі з Україною – Демченко

Орієнтовно 2000 вантажівок стоять у чергах на кордоні Польщі з Україною – Демченко

Речник ДПСУ уточнив, що йдеться про ПП «Рава-Руська – Гребенне», «Краківець – Корчова», «Ягодин – Дорогуськ» та «Шегині – Медика»

Орієнтовно 2000 вантажівок стоять у чергах на кордоні Польщі з Україною – Демченко
Фото: depositphotos

У чергах на кордоні Польщі з Україною стоять орієнтовно 2000 вантажівок.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, передає «Укрінформ».

За його словами, на ПП «Рава-Руська – Гребенне», «Краківець – Корчова», «Ягодин – Дорогуськ» перебувають 1350 вантажівок. Водночас на ПП «Шегині – Медика» заблоковані ще 550 вантажівок.

Демченко наголосив, що на інших ділянках кордону рух вантажівок не блокується. Фіксується зменшення черг із вантажних транспортних засобів в бік України, а інтенсивність руху на в'їзд і виїзд забезпечується.

Речник додав, що черга залишається на території Словаччини в бік України на напрямку пункту пропуску «Ужгород», де сьогодні очікувало проїзду 400 вантажівок.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна виконала свою частину домовленостей для розблокування кордону з Польщею.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло