З України намагалися вивезти за кордон старовинну Біблію

З України намагалися вивезти за кордон старовинну Біблію

Вартість вилученої цінності потребує додаткової експертної оцінки

З України намагалися вивезти за кордон старовинну Біблію
Фото: Державна митна служба

З України намагалися вивезти за кордон старовинну Біблію.

Про це повідомляє Державна митна служба.

Зазначається, що на КПП «Краковець» під час перевірки 34-річної мешканки Львівщини в її особистих речах митники знайшли книгу «THE «HOLY BIBLE», надруковану 1919 року в Лондоні, у Кембриджському університеті.

Видання може належати до культурних, історичних чи антикварних цінностей. Вартість такої Біблії має встановити додаткова експертиза.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що з України намагалися вивезти старовинні сокири козацької доби та Київської Русі. Митники запобігли переправленню культурних цінностей за кордон.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло