Усі наші дії в Україні ми розглядаємо як інвестиції, а не як безкоштовну допомогу – Говард Баффет

Усі наші дії в Україні ми розглядаємо як інвестиції, а не як безкоштовну допомогу – Говард Баффет

За його словами, фонд направив в Україну понад $500 млн. Можливо, у 2024 році направить ще $300 млн або більше

Усі наші дії в Україні ми розглядаємо як інвестиції, а не як безкоштовну допомогу – Говард Баффет

Всі заходи, які здійснює фонд Говарда Баффета, The Howard G. Buffett Foundation, в Україні, зокрема проекти, що не стосуються гуманітарної допомоги, розглядаються як інвестиції.

Про це меценат повідомив у інтерв'ю для Latifundist.com.

«Наприклад, якщо ми побудували міст Одеса – Рені, то ми розглядаємо це як інвестицію, а не гуманітарну допомогу. Обладнання для аграріїв, яке надається в рамках програми «Жнива Перемоги», також вважається нами інвестицією. Але якщо йдеться про програму надання їжі людям у прифронтових зонах, то це вже благодійний проєкт», – пояснив Баффет.

У 2023 році фонд відновив міст Одеса – Рені, і пів року тому американський посол звернувся до Говарда Баффета із запитанням, чи може його фонд побудувати модульні мости в Харківській області. Фонд погодився і придбав матеріали, яких вистачить на будівництво 11 мостів у регіоні.

«У той самий час ми побачили новину про те, як міст, що з'єднує Одесу і Рені, рухаючись, провалився разом із вантажівкою, що перебувала на ньому. І відразу сказав, що плани для Харкова трошки відкладаємо та кидаємо всі зусилля на відновлення цього моста», – додав Баффет.

За його словами, фонд вклав в Україну понад $500 млн. Можливо, у 2024 році буде вкладено ще $300 млн або навіть більше.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що фонд Говарда Баффета та партнери збудували в Україні сухий порт.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло