Lviv.Tech.City став пілотним проектом із використання BIM-технологій в управлінні об'єктом

Lviv.Tech.City став пілотним проектом із використання BIM-технологій в управлінні об'єктом

Після обкатки технології у Львові прийматиметься рішення про масштабування на об'єкти в Києві

Lviv.Tech.City став пілотним проектом із використання BIM-технологій в управлінні об'єктом
Фото: Lviv.Tech.City

Інноваційний парк Lviv.Tech.City став пілотним проєктом із впровадження BIM-технологій на етапі експлуатації об'єктів.

Про це повідомив віцепрезидент UDP з розвитку інноваційних парків Віталій Мельник в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Ми у Львові експлуатуємо, використовуючи BIM (Building Information Model, будівельне інформаційне моделювання), вивчаємо на етапі тестування, дивимося, яка має бути деталізація. Уже на етапі введення в експлуатацію у нас була команда, яка займалася трансформацією, адаптацією BIM-технологій під службу експлуатації», – сказав він.

Мельник додав, що Lviv. Tech.City був введений в експлуатацію наприкінці 2021 року, всі контракти 24 лютого були припинені.

«При загальному негативі плюсом стало те, що команда мала менше завантаження і ми могли більше часу приділити процесу адаптації BIM для пілотного проєкту з експлуатації», – сказав він.

Після обкатки технології у Львові прийматиметься рішення про масштабування на об'єкти в Києві. «Я планував, що пройдемо цей етап до кінця року, але бачу, що не встигаємо, тому що об'єктивно частина інженерів у нас сьогодні у ЗСУ. Загалом у нас 15% людей з команди в армії. Це теж впливає на темпи».

«Плюс приліт у Львові суттєво відстрочив наші плани, ми переорієнтувалися з експлуатації на відновлення. Тому ми зміщуємо наші плани десь на квартал, тобто орієнтовно у березні-квітні можна буде приймати рішення», – сказав Мельник.

Бекграунд. Як повідомлялося, бізнес-кампус інноваційного парку LvivTech.City влітку 2023 року постраждав від ракетного удару росіян по Львову. «Частково відновили роботу резиденти – коворкінг Spaces, кафе «Креденс». Але про розширення, збільшення та заселення зараз не йдеться. На паузі і частина проєкту. Щодо житлового кластера у Львові ми планували стартувати з ним у вересні 2023-го. Після прильоту некоректно говорити про старт будівництва, доки не поліпшиться ситуація», – повідомив Мельник.

При цьому девелопер констатував інтерес до проєкту потенційних резидентів, у тому числі іноземних.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло