Польські перевізники припинять блокування кордону 17 січня – Reuters

Польські перевізники припинять блокування кордону 17 січня – Reuters

Зазначається, що протестувальники досягли згоди з урядом Польщі

Польські перевізники припинять блокування кордону 17 січня – Reuters
Фото: AFP

Польські перевізники припинять блокування кордону з Україною 17 січня о 13:00 за Києвом. Протестувальники досягли згоди з урядом Польщі щодо «певних умов».

Про це повідомляє Reuters із посиланням на представника протестувальників Томаша Борковского з польського Комітету захисту перевізників і транспортних роботодавців.

«Це не кінець, але протест буде зупинено. Ми погодили певні умови, ми дамо час уряду попрацювати, оскільки це новий уряд», – сказав він.

Зазначається, що сьогодні, 16 січня, Мінінфраструктури Польщі організувало пресконференцію, на якій підпишуть відповідну угоду.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що польські перевізники продовжують блокувати 3 пункти пропуску на кордоні з Україною.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло