Загарбники скинули вибухівку з дрона на мешканця Берислава
Чоловік загинув на місці від отриманих травм, його особу встановлюють

Загарбники скинули вибухівку з дрона на мешканця Берислава.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Житель Берислава, що їхав вулицею на скутері, отримав несумісні із життям травми. Його особу встановлюють.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни скинули на Херсонщину 2 авіабомби. Влучили по житловому будинку та території монастиря, обійшлося без постраждалих.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].