Понад 70% сімейних лікарів на Волині пройшли курси з охорони ментального здоров'я – ОДА
В області також проводять роботу з керівниками «первинки» та сімейними лікарями щодо підвищення кваліфікації медиків у сфері психічного здоров’я

Волинські медики пройшли курси ВООЗ з охорони ментального здоров'я. Йдеться про 72% від усіх сімейних лікарів.
Про це повідомила Волинська ОДА.
Зазначається, що в області також проводиться робота з керівниками «первинки» та сімейними лікарями щодо підвищення кваліфікації медиків у сфері психічного здоров’я.
Наголошується, що медзаклад може законтрактувати пакет медичних послуг ментального здоров’я лише за наявності відповідних спеціалістів або лікарів, які пройшли спеціалізацію mhGAP.
Окрім цього, у регіоні діє Координаційний центр підтримки цивільного населення Волині. Серед основних його завдань – ментальне здоров’я та психосоціальна підтримка волинян.
В ОДА додали, що радниця з питань ментального здоров'я Наталія Коструба також проводить семінари, тренінги та навчання для волинян.
«Війна показала, наскільки важливим є психічне здоров’я, робота психіатричної служби та загалом цей напрям у медичній галузі. Ми працюємо над тим, щоб посилити нашу психіатричну лікарню, тому що зараз вона переповнена, а лікарі часто мають подвійне навантаження», – сказав очільник ОДА Юрій Легкодух.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що навчання ВООЗ пройшли 80% лікарів і 65% медсестер Бориспільської «первинки».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].