Польська прокуратура почала розслідування щодо розсипання українського зерна страйкарями

Польська прокуратура почала розслідування щодо розсипання українського зерна страйкарями

За знищення майна та порушення митної безпеки винних можуть ув'язнити на 5 років

Польська прокуратура почала розслідування щодо розсипання українського зерна страйкарями.

Про це повідомляє місцеве видання TVN24.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Провадження відкрили за фактами знищення майна та порушення митної безпеки. Польське законодавство передбачає покарання до 5 років позбавлення волі за ці правопорушення. Наразі розслідування – на етапі опитування свідків і документування доказів.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна вимагає притягнути до відповідальності осіб, причетних до висипання зерна з вантажівок. Василь Зварич уточнив, що вантажівки рухалися транзитом через Польщу до Литви.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло