ЗСУ стабілізували лінію оборони в районах сіл Тоненьке, Орлівка та Бердичі – Тарнавський

ЗСУ стабілізували лінію оборони в районах сіл Тоненьке, Орлівка та Бердичі – Тарнавський

Командувач також додав, що ворожі спроби наступу в районах Новомихайлівки та Роботиного не мали успіху

ЗСУ стабілізували лінію оборони в районах сіл Тоненьке, Орлівка та Бердичі – Тарнавський
Фото: Генштаб

ЗСУ стабілізували лінію оборони в районах Тоненького, Орлівки та Бердичів. Окрім цього, ворог наступав у районах н.п. Новомихайлівки та Роботиного, проте успіху не мав.

Про це повідомив командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський.

Він наголосив, що в операційній зоні угруповання військ «Таврія» противник за минулу добу завдав 45 авіаударів, вчинив 935 артобстрілів та 81 удар дронами-камікадзе. Відбулися також 43 бойові зіткнення.

Окрім того, за минулу добу й ніч ще 11 російських окупантів оборонці взяли в полон.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що оборонці планують організувати оборону по лінії н. п. Орлівка − Тоненьке − Бердичі. Через це вони відійшли від села Ласточкине біля Авдіївки.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло