«Укрнафта» вперше за 14 років отримала новий спецдозвіл на видобуток газу та нафти
Це дозволить збільшити видобувні запаси на 1 млрд кубометрів газу та 100 000 тонн нафти
«Укрнафта» отримала новий спеціальний дозвіл на видобуток вуглеводнів від Державної служби геології та надр України. Це новий спецдозвіл, отриманий компанією за останні 14 років.
Про це повідомив гендиректор компанії Сергій Корецький.
Ліцензія надає «Укрнафті» право на розробку 56,5 кв. км технологічних площ на північному сході України. За оцінками, це дозволить збільшити загальні видобувні запаси компанії на 1,01 млрд кубометрів природного газу та 100 000 тонн нафти.
Продавцем спецдозволу виступила інша державна компанія – дочірнє підприємство ПрАТ Національна акціонерна компанія «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія».
Бекграунд. «Укрнафта» – найбільша нафтогазова компанія України, що займається розвідкою та видобутком нафти та газу, а також переробкою нафти. Компанія володіє ліцензіями на розробку 248 родовищ вуглеводнів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].