У Варшаві розпочала роботу Коаліція бронетехніки на підтримку України
Ініціатива була запропонована Польщею та Німеччиною й здобула підтримку Великої Британії, Швеції та Італії

Відкриття Коаліції бронетехніки на підтримку України відбулося у Варшаві у вівторок, 26 березня.
Джерело. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України.
«Під час першого засідання представники країн-учасниць виробили консолідовану позицію щодо підсилення технічного парку ЗСУ певними зразками бронетехніки та організації системи їх ремонту», – ідеться в повідомленні.
Ініціатива була запропонована Польщею та Німеччиною й здобула підтримку Великої Британії, Швеції та Італії.
«Коаліція бронетехніки має на меті посилити броньований щит Сил оборони України, спільними зусиллями підвищити спроможності нашого війська в боротьбі з російським агресором, забезпечити ефективне функціонування, технічне обслуговування, ремонт зразків техніки та озброєння, наданих нам союзниками», – зазначив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк, який очолює українську делегацію.
У рамках Коаліції бронетехніки створено чотири синдикати, до кожного з яких входитиме представник України.
На кожен синдикат покладено певні завдання:
- постачання озброєнь і боєприпасів для західної бронетехніки;
- їх технічне обслуговування й ремонт;
- підготовка екіпажів і технічного персоналу;
- відпрацювання ефективної тактики застосування бронетехніки на полі бою.
«Це дуже важлива ініціатива наших союзників з огляду на наявну проблематику в ЗСУ з ремонтом бронетехніки іноземних зразків. Сподіваюся, за допомогою союзників нам вдасться швидко, наскільки це можливо, створити в Україні ефективну ремонтну базу західної бронетехніки», – розповів заступник міністра оборони України.
За словами Гаврилюка, у рамках нової коаліції буде розроблено відповідну дорожню карту, яка відповідатиме стратегії розвитку ЗСУ.
Передбачається, що в довгостроковій перспективі країни – учасники танкової коаліції та коаліції бронетехніки допоможуть у створенні майбутнього броньованого парку техніки ЗСУ та налагодять з Україною інноваційне промислове партнерство.
Бекграунд. Нагадаємо, Пентагон запустив сайт, на якому можна відстежити допомогу США Україні. На сайті також є контакти для охочих повідомити про будь-які зловживання з американською військовою допомогою.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].