Окупанти вдарили безпілотником по житловому будинку на Херсонщині
Внаслідок атаки загинула 61-річна місцева жителька
Окупанти вдарили дроном-камікадзе по житловому будинку на Херсонщині.
Про це повідомив очільник ОВА Олександр Прокудін.
Атака сталася в селі Михайлівка Бериславського району. Внаслідок удару загинула 61-річна місцева мешканка. Більше інформації про наслідки атаки не повідомляли.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ворог уночі атакував дронами цивільну інфраструктуру в Ізюмі на Харківщині. Постраждав 62-річний чоловік.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].