Shell заявила, що привласнення Україною іноземних інвестицій та активів компанії суперечить міжнародному праву
За словами компанії, рішення суду ігнорує факти та рішення Палати з питань підприємництва Апеляційного суду м. Амстердама, яке підтверджує, що поточна частка Shell в її українському ритейл-бізнесі становить 97,44%

Shell заявила, що необґрунтоване, на її думку, привласнення Україною іноземних інвестицій та активів компанії суперечить міжнародному праву, а справа ґрунтується на некоректній і застарілій інформації.
Про це йдеться у пресрелізі Shell Ukraine.
Зазначається, що рішення не враховує того факту, що з лютого 2022 року Shell інвестувала мільйони доларів у підтримку роботи свого збиткового українського ритейл-бізнесу й у збереження робочих місць більш ніж для 1500 своїх працівників.
Shell Mobility увійшла на український ринок 2007 року та входить до кластера Центральної та Східної Європи Shell Mobility. Нині в компанії працює приблизно 1600 осіб. Мережа АЗС Shell нараховує 131 станцію у 20 областях України, з яких функціонують 118.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що суд дозволив націоналізувати 49% ТОВ «Альянс Холдинг», яке управляє мережею АЗС Shell.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].