У США схвалили можливий продаж Україні обладнання для модернізації ППО HAWK – Управління МО США

У США схвалили можливий продаж Україні обладнання для модернізації ППО HAWK – Управління МО США

Зазначається, що інженерна розробка, відповідне приладдя, набори інструментів і запчастин коштують $138 млн

У США схвалили можливий продаж Україні обладнання для модернізації ППО HAWK – Управління МО США
Фото: alternathistory

Державний департамент США схвалив можливий продаж Україні обладнання для ремонту та модернізації систем ППО HAWK. Вартість оцінюється у $138 млн.

Про це повідомило Управління воєнного співробітництва Міністерства оборони США.

Уточнюється, що у вартість входять інженерні розробки, приладдя для модернізації та капітального ремонту, набори інструментів, запчастини тощо.

«Україна має термінову потребу у збільшенні своїх можливостей для захисту від російських ракетних ударів і повітряних можливостей російських військ. Підтримка ракетної системи HAWK посилить здатність України захищати свій народ і захистити критичну національну інфраструктуру», – йдеться у заяві Управління воєнного співробітництва МО США.

У Держдепартаменті також заявили, що фінансування системи HAWK відповідає інтересам США, тому відкинули вимоги щодо перегляду угоди Конгресом.

Наголошується, що Управління воєнного співробітництва вже передало Конгресу необхідне повідомлення про можливий продаж.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що США передали ЗСУ зброю, яку Іран намагався передати єменським хуситам.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло