Велика Британія поділиться з Україною технологіями при спільному виробництві зброї

Велика Британія поділиться з Україною технологіями при спільному виробництві зброї

Угоду про співпрацю у сфері оборони сьогодні підписали український і британський уряди

This text is also available in English
Велика Британія поділиться з Україною технологіями при спільному виробництві зброї
mil.gov.ua

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним підписали з британським урядом Рамкову домовленість щодо співробітництва у сфері оборонних матеріалів.

Джерело. Про це передає прес-служба Міністерства оборони України.

З боку британських партнерів домовленість, яку було укладено під час Конференції британсько-українського оборонного співробітництва у Києві, підписав міністр з торговельної політики Грег Хендс.

«Велика Британія є одним із найвідданіших союзників України. Дякую народу і уряду країни за всебічну підтримку!» – сказав Рустем Умєров.

Міністр оборони України закликав представників десятків британських компаній – учасників форуму – інвестувати в Україну, створювати тут спільні підприємства задля спільної майбутньої перемоги.

«Саме Велика Британія стала першою країною, яка підписала Угоду про безпекову співпрацю з Україною, і саме британські оборонні компанії стали першими, хто відкрив тут свої офіси після початку великої війни. Наше партнерство розвивається – і сьогодні ми ще на крок наблизились до того, щоб британські виробники стали також першими, хто почне виробляти свою зброю в Україні», – у свою чергу зазначив сказав міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Нова домовленість стане дієвим механізмом посилення співпраці у військовій галузі, відкриває шлях до надання ще більшої підтримки з боку Великої Британії, залучення найпрогресивніших британських технологій для оборони України, йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Нагадаємо, глава МЗС Британії Девід Кемерон переконує конгресменів США допомогти Україні – за його словами, розблокування цієї допомоги – у першу чергу в інтересах безпеки США.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло