Макрон виступив на церемонії відкриття порохового заводу, продукція якого піде на виробництво снарядів для України

Макрон виступив на церемонії відкриття порохового заводу, продукція якого піде на виробництво снарядів для України

Завод зможе виробляти по 1200 тонн пороху на рік і вже забезпечений замовленнями до 2030 року

This text is also available in English
Макрон виступив на церемонії відкриття порохового заводу, продукція якого піде на виробництво снарядів для України
фото DR

Президент Франції Еммануель Макрон виступив на церемонії початку будівництва нового порохового заводу у місті Бержерак на південному заході країни.

Очікується, що завод почне працювати з 2025 року і вироблятиме порохові заряди для артилерійських снарядів, у тому числі і до французьких знарядь, що поставляються в Україну.

Джерело. Про це пише агентство AFP.

Дефіцит пороху у Європі нині уповільнює темпи виробництва боєприпасів. Одним із головних компонентів пороху є нітроцелюлоза, до 70% з якої європейські виробники отримують із Китаю, писала цього тижня Financial Times, посилаючись на представників галузі. Вони припускали, що Китай може навмисно постачати в Європу недостатньо цього матеріалу.

У росію, яка різко збільшила виробництво боєприпасів, Китай нітроцелюлозу постачає, про це навіть йшлося під час нещодавньої телефонної розмови Джо Байдена з головою КНР Сі Цзіньпіном, повідомляв Bloomberg з посиланням на неназвані джерела.

Власник заводу – компанія Eurenco, він зможе виробляти по 1200 тонн пороху на рік і вже забезпечений замовленнями до 2030 року.

На цьому місці в минулому виробляли порох – розпочали 1915 року (під час Першої Світової війни, що може пояснювати вибір місця, віддаленого від фронту), але 2007 року виробництво припинили через відсутність замовлень.

«Ці заходи, які тут здійснюються, є невідкладним, – цитує Макрона AFP. – Ми маємо діяти швидко, натиснути та виробляти масово».

Французький президент при цьому також додав, що нове провадження має бути екологічно стійким.

Бекграунд. Також повідомлялося, що французький завод Thales подвоїть виробництво радарів повітряного спостереження Ground Master. До війни в Україні Thales виробляв близько 10 радарів, зараз компанія планує подвоїти цю кількість.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло