Протезне підприємство в Миколаєві виставили на приватизацію
Стартова ціна лоту становить 11,39 млн грн, торги заплановано на 7 травня

На онлайн-аукціон виставили єдиний майновий комплекс Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.
Про це йдеться в аналізі від Mind.
Лот – це будівля площею 2021 кв. м, 0,20 землі та понад 1500 одиниць рухомого майна – обладнання, меблі, інвентар тощо, 6 одиниць транспортних засобів.
Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство здійснює безоплатне забезпечення технічними та іншими індивідуальними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, а також інших окремих категорій населення (дітей віком до 18 років, а також ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і ветеранів державної пожежної охорони, осіб похилого віку, жінок після мастектомії та з порушеннями розвитку молочних залоз, постраждалих внаслідок антитерористичної операції), учасників АТО, осіб, інвалідність яких пов’язана з трудовим каліцтвом.
За даними офіційного сайту підприємство виготовляє протезно-ортопедичні вироби за індивідуальними замовленнями:
- протези верхніх та нижніх кінцівок;
- ортези на верхні та нижні кінцівки (шарнірні та безшарнірні);
- ортези на хребет (корсети, бандажі);
- ортези для сидіння;
- ортопедичне взуття;
- засоби для особистого догляду та захисту (наколінники, чохли на кукси та ін.).
Виробничі дільниці підприємства оснащенні обладнанням провідних світових фірм Otto-Bock, Hardo, Zinger. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються матеріали та комплектуючі високої якості, відомих авторитетних виробників Німеччини, США, Японії, Тайваню, Туреччини. У широкому сегменті застосовуються термопластичні й армувальні матеріали сучасних зразків.
У складі Миколаївського ДЕПОП працює Протезно-ортопедичний реабілітаційний центр «ОртоФенікс», у якому надаються послуги з комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.
Він складається з амбулаторного відділення і стаціонарного відділення первинного та складного протезування й ортезування.
Амбулаторне відділення надає послуги із забезпечення протезами, ортезами, швейно-бандажними виробами, ортопедичним взуттям.
Консультативний прийом громадян ведуть лікарі ортопеди-травматологи вищої категорії та дипломовані техніки-протезисти. Протезування й ортезування проводиться дипломованими досвідченими протезистами виключно з обов'язковим дотриманням встановлених стандартів і технологій виготовлення протезно-ортопедичних виробів.
Стаціонарне відділення первинного і складного протезування та ортезування надає послуги з відновлення втрачених функцій опорно-рухового апарату, зокрема, навчання ходьби в протезах, ортезах, набуття навиків користування ними.
У відділенні встановлені сучасні спортивні комплекси та фізіотерапевтичне обладнання, створені максимально комфортні умови перебування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.
Підприємство здійснює свою діяльність із медичної практики на ліцензійних умовах.
Обсяг реалізації продукції за період 2021–2023 років: 58 353 тис. грн.
Станом на 31.12.2023 прострочена кредиторська заборгованість – відсутня.
Умовами продажу є збереження профілю діяльності підприємства протягом 10 років; недопущення звільнення працівників протягом 6 місяців від дати переходу права власності.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що аптечний заклад у Полтаві, який належав великому фармдистриб’ютору, продали на аукціоні більш ніж за 8,9 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].