Одеська хлібопекарня отримала майже 7 млн грн гранту на розширення виробництва

Одеська хлібопекарня отримала майже 7 млн грн гранту на розширення виробництва

«ТОТ ГРУП» хоче стати великим експортером продуктів із пшениці та просуватися на зовнішньому ринку

Одеська хлібопекарня отримала майже 7 млн грн гранту на розширення виробництва
Ілюстративне фото

Одеська компанія з виробництва хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів із цільного зерна ТОВ «ТОТ ГРУП» отримала державний грант у розмірі 6,73 млн грн на придбання обладнання та реконструкцію нового виробничого цеху. Це дозволило пекарні створити 10 додаткових робочих місць.

Про це повідомили в Одеській облдержадміністрації.

Зазначається, що «ТОТ ГРУП» прагне стати великим експортером продуктів із пшениці та просувати свою торгову марку на зовнішньому ринку.

У 2023 році ТОВ «ТОТ ГРУП» взяло участь в обласній Програмі підтримки малого та середнього підприємства й одержало від обласного бюджету компенсацію відсоткової ставки за кредит на придбання обладнання. 

Завдяки отриманим 7 млн грн компанія розпочала ремонт нового приміщення для виробництва, придбала обладнання та вже створила 10 додаткових робочих місць.

Бекграунд. Нагадаємо: 462 українці визнані переможцями третьої у 2024 році хвилі грантової програми «Власна справа» й одержать від держави 111 млн грн на започаткування або розширення свого бізнесу. 

Серед отримувачів мікрогрантів третьої хвилі 51% становлять жінки, 39% – чоловіки та 10% – юридичні особи. Понад 70% із них мають вищу освіту. Найбільше грантоотримувачів із Львівської області (62 особи), Київської області (40 осіб), Сумської області (35 осіб), Рівненської області (29 осіб) та міста Києва (49 осіб). Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло